KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14303429
nr 1430 3429
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 28x20cm, yttermått inklusive ram: 52x42cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:19:20
7/11 17:34:38
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt